Останні відгуки

  • Велике розмаїття кави на будь-який смак: і для справжніх гурманів, і для любителів суперміцної кави, і для тих, хто любить щось легеньке :)) Ціни дуже доступні)
    більше 7 років тому
  • Великий асортимент товарів із хутра та шкіри, якість – я б сказала, середня, але і ціни – такі ж самі. Тож якість = ціна. Продавці ввічливі, допомагають усе підібрати)
    більше 7 років тому
  • Гарне місце для відпочинку, приємна атмосфера та смачна запашна кава) десерти не аж такі смачні, але непогані)
    більше 7 років тому
  • Хороша аптека адекватні ціни на ліки,коли мені потрібно багато ліків наприклад при сизонній простуді,я йду д...
    більше 7 років тому
  • Фільм повний маразм. Ні логіки в сюжеті, ні в діях персонажів. Як я можу за них переживати, якщо я не розумію їхньої мотивації. Є декілька позитивних моментів, але в цілому не рекомендую цей фільм.
    більше 7 років тому
  • Класний заклад з дуже драйвовою музикою та смачною кухнею і великим вибором коктейлів
    більше 7 років тому
  • Гарно,чисто, скрізь привітні люди,працівники "Вікторії Гарденс"люб'язно відповідають на будь-які питання і го...
    більше 7 років тому
  • Крутий комедійний фільм для усієї сім'ї. Класні актори, гарно продумані ролі, смішний сюжет. Дякуємо
    більше 7 років тому
  • Затишний ресторан, смачні страви, приємне обслуговування, цікавий інтер'єр, димний кальян
    більше 7 років тому
  • Ідея Музею Ідей сама по собі суперові! Але! Це коли там справді якісь перфоменси чи вистави чи інші заходи що м...
    більше 7 років тому
  • Чудове місце для проведення часу. Є більярд, боулінг, інтерактивні столи з різними іграми. Смачне пиво
    більше 7 років тому
  • Аналог Кінг Кроссу в набагато зручнішому місці, є все те ж, від супермаркету до кінотеатру та боулінгу
    більше 7 років тому
  • Супермаркет з дуже демократичними цінами та власною продукцією. Плюсом також є те, що АТБ, який знаходиться біля мене працює цілодобово
    більше 7 років тому
  • Гарна ковзанка, яка працює цілий рік. Лід регулярно рівняють, кататись одне задоволення
    більше 7 років тому
  • Величезний розважальний центр, в якому не доведеться скучати ні дітям, ні дорослим
    більше 7 років тому